Jelentkezés az Egyházközségi Képviselőtestületbe

„Menjetek ki ti is a szőlőbe, és ami igazságos, megadom majd nektek.”
(Mt 20,4)

Menjetek ti is: ez a hívás nemcsak a pásztorokhoz, a papokhoz, a szerzetesekhez és a szerzetesnőkhöz, hanem mindenkihez szól: a világi hívőket is egyenként hívja az Úr, akitől az Egyházba és a világba kapnak küldetést. (…) Ez a buzdítás azt a célt szolgálja, hogy valamennyi világi hívőben és külön-külön mindegyikben megerősödjön annak az ajándéknak és felelősségnek a tudata, melynek az Egyház közösségében és küldetésében mindannyian részesei. (…) Nincs hely a tétlenség számára, amikor mindannyiunkra oly sok munka vár az Úr szőlejében. A „szőlősgazda” még nyomatékosabban ismétli: „Menjetek ti is a szőlőmbe!”
(II. János Pál pápa: Cristifideles Laici)

Forduljon hozzánk bizalommal, amennyiben a kaposvári Székesegyházi Nagyboldogasszony Plébánia Egyházközségi Képviselőtestületének tagja szeretne lenni!

Kérelmezővel kapcsolatos adatok

Leendő képviselőtestületi taggal kapcsolatos adatok

A képviselőtestületi tagsággal kapcsolatos kérdések:

Kötelezettségekkel és a feladatkörrel kapcsolatos egyéb kérdések:

A jelentkezés egyéb okai:

A képviselőtestületi tagsággal kapcsolatos további közlendők:

Ellenőrző kód :  Jelentkezés a Képviselőtestületbe Székesegyházi Nagyboldogasszony Római Katolikus Templom